Mój blog - moje myśli

Szafy wnękowe – zabudowa wnęki szafą na wymiar

entrepreneur-593358_1920

Szafy wnękowe – zabudowa wnęki szafą na wymiar

Jeśli posiadasz wolną przestrzeń i nie wiesz jak ją zagospodarować, to dobrym wyjściem może okazać się wybór szafy wnękowej. Projektowana jest ona na dowolny wymiar. Dlatego można zamontować ją w zasadzie w każdym wnętrzu. Montowana jest między dwoma ścianami pomieszczenia, w którym się znajduje. Jej wysokość sięga aż sufitu. Sprawia to, że całość przestrzeni jest dobrze zagospodarowana, a my zyskujemy sporo miejsca na umieszczenie naszych ciuchów.

Podczas poszukiwania firmy, która wykona nasz projekt warto zwrócić uwagę na stosunek ceny do jakości. W pierwszej kolejności fachowcy powinni pojawić się w domu celem wykonania pomiaru stawianej szafy. Pomiar taki jest zazwyczaj wykonywany za darmo. Wystarczy podać adres i specjaliści zjawią się w naszym mieszkaniu. Dobrze, aby przedstawiciel firmy posiadał ze sobą wzornik kolorów, frontów i systemu okuć drzwi. W tym samy dniu zostanie również wykonana wycena i szkic, jeśli oczywiście zdecydujemy się na dokonanie zakupu. Niektóre firmy udostępniają wizualizację projektu, do której wprowadzić możemy odpowiadające nam zmiany. Następnie zostanie złożone zamówienie, które po wykonaniu zostanie zamontowane. Oczywiście w dogodnym dla ciebie terminie. Dobrze, gdy firma udziela serwisu pogwarancyjnego, gwarantuje to profesjonalną pomoc, nawet po wykonaniu zamówienia.

Stolarze doradzą również w kwestii zagospodarowania przestrzeni projektu szafy wnękowej, doboru materiałów czy odpowiedniej konfiguracji zabudowy meblowej. Zajmują się oni zazwyczaj zabudowami nie tylko wnętrz, ale i poddasza. Stawiają garderoby, szafy wolnostojące, pawlacze i komody. Innymi słowy zagospodarownie każdej przestrzeni.

Author Info

damian

No Comments

Comments are closed.