Mój blog - moje myśli

Oferty weekendowe SPA – spa w górach, weekend we dwoje

b9c56bc2-fe57-4af5-8ccc-94364b4bf8c3_20090804012018_Domowe-wino-43

Oferty weekendowe SPA – spa w górach, weekend we dwoje

Zastanawiasz się w jaki sposób spędzić weekend, jesteś wiecznie zmęczona po pracy? Odpowiedzią może okazać się wybór hotelu, który oferuje weekendowe SPA. Dostępne pakiety przeznaczone są zarówno dla singli, jak i par. Możesz wybierać spośród gotowych pakietów, jak również samodzielnie skomponować najlepsze dla ciebie metody relaksu. Zgodnie z tym pakiet będzie zawierał zabiegi dla niej lub dla niego. W ofercie weekendowego SPA znajdziecie między innymi kąpiele relaksujące, zabiegi twarzy, jak również masaż, który zredukuje stres i zmniejszy napięcie w mięśniach. Może być to masaż wykonany standardowo lub za pomocą gorących kamieni.

Podczas wykonywania wszelakich zabiegów używane są naturalne kosmetyki zapewniające zmysłowy zapach. Zabiegi wykonują natomiast doświadczeni pracownicy, którzy zapewnią, że poczujesz się odprężony i spokojny. Dzięki bogatemu wachlarzowi terapii kosmetycznych możesz wybrać spośród tych najbardziej ci odpowiadających jak koloroterapie, kąpiele, masaże klasyczne i egzotyczne. Panel weekendowej oferty SPA zawiera również zabiegi pielęgnacyjne na twarz, ciało, dłonie i stopy. Jakość produktów zapewniają światowe marki.

Oczywiście poza zabiegami możesz również zdecydować w jakiej części naszego kraju będzie znajdował się hotel oferujący zabiegi SPA. Warto również zapoznać się oferowanymi przez kurort atrakcjami w postaci basenów, zjeżdżalni wodnych, jacuzzi, siłowni, beczki z zimną wodą czy łaźni parowej. Z wymienionych obiektów można korzystać również poza zabiegami. Ciekawym dodatkiem do proponowanych pakietów są również zajęcia fitness. Dla rodzin z dziećmi przygotowano pokoje zabaw dla najmłodszych.

oliviaspa.pl

Author Info

damian

No Comments

Comments are closed.